Bagrujte s nami
Lipatech EU 0948 360 788
0948 680 507

Kde nás nájdete

Lipatech SK s.r.o.

IČO: 47867329, DIČ: SK2024125378 

Lieskovec 580/6

018 41 Dubnica nad Váhom

 

Adresa pobočky

Továrenská 581
018 41 Dubnica nad Váhom

 

Predaj gumových pásov, dielov, nájazdov

Mob.: +421 948 360 788 - Peter Galanský - Vedúci pobočky

Mob.: +421 948 680 507 - Barbora Vydrnáková - Odborný predajca náhradných dielov

 

 

Email: info@pasnabager.sk

 

 

 

 

 

 

 

 


Spolupracujeme

Predaj gumových pásov na bager

Gumové pásy RubberHill na bagre, dempry a šmykové nakladače
Predáváme kvalitné gumové pásy značky RubberHill a Bridgestone na minibagre, bagre, dempry a šmykové nakladače. Gumové pásy skladom na Bobcat, Caterpillar, Kubota, Takeuchi, Yanmar, Hitachi, Komatsu, Volvo, Hanix, PelJob a veľa ďaľších...
www.gumovepasy.eu, www.pasnabager.sk 

Predaj stavebných strojov 

Lipatech s.r.o. požičovňa strojov a náradia v Prahe a Příbrami
Predávame, prenajímame a servisujeme stavebné stroje. Požičiavame bagre, valce, šmykové nakladače, dempry, manipulátory a iné stavebné stroje. Požičiavame náradie a záhradnú techniku v Prahe a v Příbrami. Prevádzkujeme mobilné servisy stavebných strojov, dodávame originálne a alternativne náhradné diely pre všetky typy stavebných strojov. Gumové pásy pre minirýpadlá, rýpadlá, podvozkové diely...
www.lipatech.cz 

Predaj prívesných vozíkov na bager

Indespension Ltd. prívesné vozíky
Predávame prívesné vozíky na bagre, vozíky pre prevoz minibagrov, prepravníky bagrov, tovaru, prívesy pre prepravu lodí, áut a skriňové prívesy. Prívesné vozíky INDESPENSION Ltd. sú široko používané privátnymi majiteľmi, ako aj profesionálmi prevažne z odboru stavebných strojov, požičovieň strojov a záhradnickych príp. komunálnych služieb atď.
www.indespension.cz 

Predaj hliníkových nájazdov na bager

Hliníkové nájazdy pre stavebné stroje
Kompletná ponuka skladových hliníkových nájazdov pre bagre, nájazdy pre šmykové nakladače, nájazdy pre rýpadlonakladače, vysokozdvižné vozíky, nájazdy pre traktory a iné. Nosnosť od 200 do 26 000 kg a s dĺžkou až 5 metrov. Hliníkové nájazdy pre kolesové alebo pásové stroje s gumovými aj oceľovými pásami. Skladom máme viac než 50 párov nájazdov rôznej dĺžky a nosnosti.
www.najezdy.com

Predaj nájazdov pre invalidné vozíky

Nájazdové rampy a nájazdy pre vozičkárov
Najväčšia skladová ponuka invalidných nájazdov a rámp pre vozičkárov v Českej a Slovenskej republike. Prenosné zasúvacie nájazdy, skládacie rampy, skládacie nájazdy pre invalidné vozíky, prenosné hliníkové mostíky, masívne rampy pre prejazdy a iné.
www.invalidninajezdy.eu